+421 2 321 996 90

Už ste od nás niekedy dostali list?

Ak máte akékoľvek otázky alebo sťažnosti , môžete použiť tento formulár alebo zavolať na linku +421 2 321 996 90. Ak chcete splatiť svoj dlh , môžete to urobiť prostredníctvom systému Plan & Pay.

Dostali ste list?

Dostali ste list?

Tu nájdete viac informácií o tom, ako by ste mali postupovať, ak máte u nás vedený dlh, ktorý nie ste schopný splatiť; ak chcete splatiť svoj dlh; prípadne ak chcete získať viac informácií o dlhoch a procese vymáhania dlhu vo všeobecnosti. V prípade záujmu o bližšie informácie nás môžete kedykoľvek kontaktovať.

V prípade platobnej neschopnosti

Toto je úplne bežná situácia a nie ste v tom sami. Ak nedokážete splatiť celú výšku svojho dlhu naraz, obráťte sa na manažéra vášho konta, ktorého kontaktné údaje sú uvedené v zaslanom oznámení o vymáhaní dlhu. Prípadne nám môžete zavolať na našu telefonickú linku alebo použiť formulár v spodnej časti stránky.

Dve najdôležitejšie rady od nás

  1. Ak nedokážete splatiť všetko naraz, zistite si, koľko si reálne môžete dovoliť platiť mesačne. Zostavte si rozpočet!
  2. Kontaktujte nás a požiadajte nás o mesačné čiastočné platby. Objasnite nám svoju situáciu a informujte nás, koľko si môžete dovoliť platiť mesačne. Takmer vždy je možné nájsť riešenia, ktoré vyhovujú obom stranám.

Kontaktujte oddelenie služieb zákazníkom

Na začiatok stránky