Realita, ktorú sme považovali za samozrejmosť, bola obrátená naruby vo veľmi krátkom čase a všetci sme povinní prispievať k spoločnému dobru. Berieme to veľmi vážne. Musíme a budeme aj naďalej posudzovať, aké opatrenia môžeme prijať, aby sme našim zákazníkom a dlžníkom pomohli s finančnými problémami.

Áno, budúcnosť je neistá, mali by ste však vedieť, že vaša finančná situácia je našou hlavnou úlohou. Našou hlavnou úlohou je každý deň hľadať dobré a individualizované riešenia. Robíme všetko pre to, aby sme túto úlohu splnili - spolu s vami. Pre nás v skupine Alektum je táto úloha nevyhnutná, teraz viac ako kedykoľvek predtým.

Chceme, aby ste nás skutočne kontaktovali, aby ste skutočne prispeli k Vašej situácii.

Či už sa rozhodnete zavolať alebo poslať e-mailom, naši spracovatelia pohľadávok sú pripravení Vás a Vášmi obavami sa stretnúť. Najlepší spôsob, ako prispieť k Vašej konkrétnej situácii, je prostredníctvom individuálneho posúdenia. Vždy konáme na základe Vašej konkrétnej situácie a našou najvyššou ambíciou je pracovať s Vami na hľadaní dlhodobých riešení pre dosiahnutie rovnováhy vo vašich financiách.

Napríklad môžeme;

  • Pomôže Vám nastaviť platobný plán alebo upraviť sumy vašich platieb
  • Uzatvárať dlhšie splátkové zmluvy

 Kontaktné informácie:
Môžete nám poslať e-mail 24 hodín denne na info@alektumgroup.sk alebo nám zavolajte od pondelka do piatka medzi 09.00-16.30, telefonicky, +421 232 199 690 alebo na +421 905 735 146.