+421 2 321 996 90

Už ste od nás niekedy dostali list?

Ak máte akékoľvek otázky alebo sťažnosti, môžete  použiť tento formulár alebo nás kontaktovať telefonicky. Ak chcete splatiť svoj dlh , môžete to urobiť prostredníctvom systému Plan & Pay.

Vymáhanie dlhov

Oslovte nás

Vymáhanie dlhov

Podniková skupina Alektum Group poskytuje služby vymáhania dlhov na niekoľkých európskych trhoch. Celý proces vymáhania dlhov riadime pri úzkom zameraní na vášho zákazníka, aby ste nielen dostali zaplatené za svoje služby, ale zároveň si dokázali uchovať dobré vzťahy so zákazníkom. Naše služby vymáhania dlhov je možné prispôsobiť na mieru vašich požiadaviek bez ohľadu na to, či jednáte s firmou alebo koncovým spotrebiteľom, alebo v akom odvetví pôsobíte, aby ste si dokázali zlepšiť cash-flow a znížiť straty spájajúce sa s nízkou bonitou.

Naše služby vymáhania dlhov

Ako vám môžeme pomôcť

Vďaka našej jedinečnej ponuke služieb a produktov vám dokážeme poskytovať podporu počas celého finančného procesu – od predaja po úhradu – okrem iného vrátane získavania klientely, informácií o bonite, korporátneho financovania, fakturačných služieb, vymáhania dlhov, služieb spracovania a vykupovania pohľadávok. V rámci celého procesu vám zároveň ponúkame služby našich skúsených právnikov, ktorí vo vás umocnia pocit dôvery a bezpečia a postarajú sa o vyššiu mieru úspešnosti.

Na začiatok stránky