Podniková skupina Alektum Group má samostatné oddelenie, ktoré sa špecializuje na vymáhanie dlhov od firiem (business-to-business alebo B2B). K službám vymáhania dlhov od firiem pristupujeme tak, že vy ako náš klient ste stredobodom záujmu a svoje metódy prispôsobujeme tak, aby sme dokázali nájsť riešenie, ktoré vyhovuje vášmu konkrétnemu podniku a preferenciám. Zároveň sa však usilujeme k vašim zákazníkom vždy pristupovať objektívne a profesionálne. Neustále máte k dispozícii osobného správcu, ktorý vás vždy v krátkom čase ochotne prijme a vďaka svojim skúsenostiam a znalostiam právnej problematiky stanoví úspešnú stratégiu, ktorá sa postará o to, aby sa vám vaše peniaze vrátili čo najskôr.

Naše služby vymáhania dlhov od firiem

Upomienky

V počiatočnej fáze môžeme zasiahnuť tým spôsobom, že sa postaráme o správu vašich upomienok k faktúram. Tým, že rozosielanie týchto upomienok prenecháte nám, ušetríte čas, peniaze a zdroje. My vystavíme upomienky a následne monitorujeme neuhradené pohľadávky až do okamihu prijatia platby.

Vymáhanie dlhov

Všetci naši správcovia, ktorí pôsobia v oblasti vymáhania dlhov od firiem, sú špecialisti v danom odvetví a disponujú bohatými skúsenosťami v oblasti vyrovnávania podlžností medzi firmami. K vám aj vášmu zákazníkovi sa bude pristupovať profesionálne. Môžete sa spoľahnúť na to, že dokonale poznáme sprievodnú legislatívu a prípad dokážeme zvládnuť správnym spôsobom tak, aby ste mali istotu, že o svoje pohľadávky neprídete.

Monitorovanie dlhu

Niekedy nastávajú situácie, kedy váš zákazník z finančných dôvodov nie je schopný splatiť svoje dlhy. V tomto prípade vám pomáhame monitorovať vašu pohľadávku voči zákazníkovi až do okamihu, kým sa jeho finančná situácia nezmení. Naším hlavným zámerom pritom je, aby nedošlo k premlčaniu pohľadávky.

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o službách, ktoré vám dokážeme poskytnúť, kontaktujte nás!