Inkaso

Nenechajte neuhradené platby ovplyvniť likviditu

Skutočnosti, že niektoré platby zostanú neuhradené, sa, bohužiaľ, nedá zabrániť, čo však z dlhodobého hľadiska môže viesť k problémom s likviditou a brániť vám v raste. Ak neprijmete správne opatrenia v správnom čase, bude menej pravdepodobné, že budete mať všetky faktúry uhradené.

Ak nás necháte postarať sa o vaše neuhradené faktúry, môžete znížiť svoje úverové straty – dnes i zajtra. Máme dlhoročné skúsenosti a poznáme systém splátok, preto vám naše riešenia pripravujeme na mieru tak, aby spĺňali vaše požiadavky, ako aj potreby vašich zákazníkov. Ak zveríte proces vymáhania pohľadávok neutrálnej tretej strane, môže to ochrániť vašu značku.

Inovatívny partner

Vďaka našim inovatívnym AI riešeniam získame prehľad o platobných zvykoch vašich zákazníkov a ich ekonomickej situácii, na základe ktorých sa rozhodneme o čo najvhodnejšom ďalšom postupe. Pri prijímaní opatrení vychádzame vždy zo situácie daného jednotlivca, aby ste si v čo najväčšej možnej miere mohli udržať zákaznícke vzťahy.

Medzinárodné vymáhanie pohľadávok – znalosti miestnych pomerov

Sme tam, kde sú vaši zákazníci. Máme lokálne zastúpenia, ponúkame riešenia prekračujúce hranice a rovnaký systém v 14 európskych štátoch – všetky zamerané na vymáhanie pohľadávok. To znamená, že sa vieme ľahko orientovať v rôznych jazykoch, kultúrach a právnych predpisoch. To zároveň znamená, že máte vždy nablízku tím, ktorý pozná vaše prostredie a je pripravený odpovedať na otázky týkajúce sa vašich medzinárodných pohľadávok.

Digitálne služby, ktoré zjednodušia situáciu

Prostredníctvom našich digitálnych služieb budete mať lepší prehľad o svojich pohľadávkach, budete môcť sledovať faktúry a kontrolovať upomienky.