O nás

Postaráme sa o vaše podnikanie. Obozretne.

Od chvíle, kedy sa prebudíme, náš život, naše úspechy a budúcnosť závisia od jedinej sily: našich vzťahov. My všetci sme od nich závislí. Dokonca aj obchodné vzťahy. V čom je tajomstvo? Dôvera. Hodnota, ktorá je v spoločnosti Alektum Group hlboko zakorenená. Sme presvedčení, že odvetvie vymáhania pohľadávok zohráva v dnešnej spoločnosti dôležitú úlohu. Pomáhame ľuďom v ťažkej situácii a zároveň pomáhame spoločnostiam získať svoje peniaze.

Naše skúsenosti s riešením akýchkoľvek typov záujmov v organizačnom ekosystéme nám pomáhajú pochopiť rôzne perspektívy, stresové faktory a potreby, ktoré vyvstanú na akomkoľvek stupni hodnotového reťazca. To nám pomáha nájsť to najlepšie riešenie pre všetkých. Vyžaduje si to tiež pochopenie. Nie každému sadne tá istá veľkosť. Na vytvorenie výhod pre podnikateľov sa vyžadujú riešenia šité na mieru.

My prinášame riešenia, ktoré obnovujú hodnoty, využívajú miestne znalosti na všetkých zahraničných trhoch a poskytujeme našu komplexnú ponuku z jediného kontaktného miesta vďaka zjednodušeniam od začiatku až po koniec.

14 štátov. 1 systém.

Pôsobíme na 14 trhoch v celej Európe, takže vám vieme pomôcť nezávisle od toho, kde sa váš zákazník nachádza. Vďaka jednému systému a jednej kontaktnej osobe pre všetky krajiny dokážeme zjednodušiť vaše cezhraničné podnikanie.

Kontaktujte nás
Naše podnikanie spočíva v pomáhaní iným spoločnostiam rásť vďaka finančným riešeniam a poradenstvu. Od konkurencie nás odlišuje práve to, že hľadíme na budúcu platobnú schopnosť spotrebiteľa. Nikoho vopred nesúdime a pracujeme tvrdo proti nadmernému zadľženiu v spoločnosti.

Mats Augurell, VD Alektum Group

Koncern Alektum Group

Spoločnosť Alektum Group bola založená v roku 1992, kedy sme začínali ako čisto inkasná spoločnosť. Dnes prevádzkujeme pobočky v 14 európskych štátoch, máme vyše 700 zamestnancov a náš obrat dosahuje vyše 1,5 miliardu švédskych korún. Viac sa dočítate na stránkach alektumgroup.com

alektumgroup.com

Práca u nás

Poháňa nás ochota pomôcť spoločnostiam rásť a dosiahnuť ich plný potenciál udržateľným spôsobom. To isté platí pre našich pracovníkov.

Čítať ďalej